Home > Category > Laptop Screen > 12.1 lcd screen  > 12.1" TOSHIBA CCFL backlight notebook computer LCD panel LTD121EX1R 1280×768
Browse Categories
Laptop Screen
Laptop Keyboard
laptop Battery
laptop Adapter
Laptop Shells
Laptop DC Jack
Laptop CPU Fan
Laptop Motherboard
Tablet PC Touch & Screen
Battery For Phone
Mobile Pad LCD
Mobile Phone LCD
Laptop Hinge
Latest News
laptop lcd screen
Contact Us
Email: mtscreen@mtscreen.com
Tell: 86-0755-33692168
Skype: mildtrans003 Contact Now
12.1" TOSHIBA CCFL backlight notebook computer LCD panel LTD121EX1R 1280×768
  • 1.Size:12.1 inch
  • 2.Model:LTD121EX1R
  • 3.Brand:TOSHIBA
  • 4.Resolution:1280×768
  • 5.Condition:New A+ Grade
  • 6.Warranty:3 Months
MT Product wholesale laptop screen
description for laptop lcd screen
Model LTD121EX1R
Size 12.1 inch
Brand TOSHIBA
Resolution 1280×768
Backlight CCFL
Brightness
Contract Rate
Warranty
3 month
7" to 18.4" lcd screen for laptop,all brand we can offer.