Home > Category > Laptop Screen > Other Size screen  > 10.0" HannStar WLED backlight notebook personal computer LED screen HSD100IFW1-A05 1024×600 cd/m2 250 C/R 500:1
Browse Categories
Laptop Screen
Laptop Keyboard
laptop Battery
laptop Adapter
Laptop Shells
Laptop DC Jack
Laptop CPU Fan
Laptop Motherboard
Tablet PC Touch & Screen
Battery For Phone
Mobile Pad LCD
Mobile Phone LCD
Laptop Hinge
Latest News
laptop lcd screen
Contact Us
Email: mtscreen@mtscreen.com
Tell: 86-0755-33692168
Skype: mildtrans003 Contact Now
10.0" HannStar WLED backlight notebook personal computer LED screen HSD100IFW1-A05 1024×600 cd/m2 250 C/R 500:1
  • 1.Size:10.0 inch
  • 2.Model:HSD100IFW1-A05
  • 3.Brand:HannStar
  • 4.Resolution:1024*600
  • 5.Condition:New A+ Grade
  • 6.Warranty:3 Months
MT Product wholesale laptop screen
description for laptop lcd screen
Model HSD100IFW1-A05
Size 10.0 inch
Brand HannStar
Resolution 1024*600
Backlight LED
Brightness 250 cd/m2
Contract Rate 500:1
Warranty
3 months
7" to 18.4" lcd screen for laptop,all brand we can offer.